gry
Gra Minecraft dla dzieci Uratuj wioskę
- Nr katalogowy:
20936
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Full specification
Status: Out of stock
80.09 zł / szt
98.51 zł gross
Gra Minecraft dla dzieci Uratuj wioskę
Kooperacyjna gra dla najmłodszych fanów Minecraft!
To inny wymiar gry, który został przeniesiony z cyfrowego świata wprost do planszówki!
Gracze współpracują ze sobą przy budowaniu trzech budowli zanim przeciwnik - Villager dotrze do miasta! W ich misji pomagają im zwierzęta. Wysoka dynamika gry sprawia, że jest ciekawą grą strategiczne nie tylko dla fanów gry wideo.
Dzięki trzem poziomom skalowalności, gra jest idealna zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 20936 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Czas gry | 30 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Max. liczba graczy | 7 |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26,5 x 26,5 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Drewno |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 1230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 260 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |