Gaming
Gra kolekcja Tomb Raider
- Data premiery: 2025-04-25
- Wymiary:
10 x 5 x 1.27 cm
- Pozostałe parametry:
- Platforma: BLAZE TAB Plus
- Full specification
Status: Out of stock
87.68 zł / szt
107.85 zł gross
Tomb Raider Collection 2
Legenda Lary Croft trwa w Evercade! Odkryj starożytną egipską tajemnicę i zapobiegnij końcowi świata w Tomb Raider: The Last Revelation, a także przeżyj na nowo serię najbardziej godnych uwagi przygód Lary z jej przeszłości w Tomb Raider: Chronicles. Zawiera również zupełnie nową wersję specjalnego poziomu bonusowego, wcześniej dostępnego tylko na komputerach domowych.
| Weight | 92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 105 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Plaion |
|---|---|
| Data premiery | 2025-04-25 |
| Wymiary | 10 x 5 x 1.27 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 16 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Oznaczenia | |
| Nośnik | Kartridże |
| Tryby gry | Singleplayer |
| Gatunek | Przygodowa |
| Platforma | Inne |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |