gry
Gra karciana Pictoo Disney
- Nr katalogowy:
24791
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Gry karciane
- Full specification
Status: Out of stock
24.30 zł / szt
29.89 zł gross
Gra karciana Pictoo Disney
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 24791 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Gry karciane |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 6 |
| Marka | Disney/Disney Pixar |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14,5 x 8,9 x 2,2 cm |
| Akcesoria w zestawie | 57 x Karta |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 205 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 90 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |