gry
Gra imprezowa Wyobraź sobie
- Nr katalogowy:
HYB63
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
54.00 zł / szt
66.42 zł gross
Gra imprezowa dla dorosłych "Wyobraź sobie"
"Wyobraź sobie" to imprezowa gra dla dorosłych, w której gracze zadają sobie absurdalne pytania i wytykają się palcami, aby wygrać. W tej grze nie ma sędziów. Liczy się głos większości! Gracz wyciąga kartę z pytaniem i odczytuje je na głos. A potem wszyscy głosują. Gracze, których odpowiedź pojawiała się najczęściej, dostają po punkcie - i mogą się chwalić swoją nieomylnością. "Wyobraź sobie" to gra dla dorosłych, która bawi do łez, więc doskonale nadaje się na wieczór gier.
- "Wyobraź sobie" to łatwa do opanowania gra dla dorosłych, która bawi do łez, doskonała na wieczór gier!
- Podczas swojej kolejki gracz zadaje niedorzeczne pytania, a cała grupa głosuje za odpowiedziami. Liczy się głos większości, a wszyscy gracze, którzy wybrali najpopularniejszą odpowiedź, zdobywają punkt.
- W grze są dwa rodzaje kart: pytania dotyczące konkretnego wyboru, gdzie gracze głosują palcami (1-5), oraz pytania, w których wskazuje się palcami inne osoby.
- W tej grze dla dorosłych usłyszysz takie przezabawne pytania jak: "Wyobraź sobie, że gramy w podłoga to lawa. Kto z nas pierwszy by się spalił?" lub "Kto z nas jako pierwszy byłby zaplątany w skandal obyczajowy jako polityk?".
- Kółka punktacji pomagają łatwiej pilnować punktów i pozwalają bezwstydnie chwalić się tym, jak dobrze znasz swoich przyjaciół.
- Gra Wyobraź sobie to świetny wybór na wieczór gier, imprezę urodzinową czy wieczór panieński lub kawalerski.
Technical Specifications
| Brand | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | HYB63 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 3 |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Max. liczba graczy | 8 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9.5 x 6.6 x 18.7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 17 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 495 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 95 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |