gry
Gra IM A Genius 50 Gier edukacyjnych
- Bezpieczeństwo:
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się. Przed wręczeniem dziecku zabawki należy wyjąć ją z opakowania.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL107421
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
69.00 zł / szt
84.87 zł gross
Zbiór aktywności edukacyjnych dla uczniów szkoły podstawowej. Opakowanie zawiera instrukcję z wskazówkami do przeprowadzenia 50 aktywności edukacyjnych. Ciało człowieka, dinozaury, astronomia, geografia Polski - wszystko w jednym, wyjątkowym zestawie!
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części. Niebezpieczeństwo udławienia się. Przed wręczeniem dziecku zabawki należy wyjąć ją z opakowania. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL107421 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27.5 x 34 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 1535 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 340 x 278 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |