Gra CyberStarcie
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
EP60123
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Gra CyberStarcie
Przygotuj się na kosmiczne Cyberstarcie!
Gra Cyberstarcie pozwala poczuć jak prawdziwy snajper. Gracze zakładają specjalne interaktywne maski i celują do siebie. Ta znakomita zabawka interaktywna dla fanów Marvela pozwala poczuć się jak superbohater i wygrać walkę na lasery*! Co ważne, możliwa jest gra w więcej osób maski są ze sobą kompatybilne. Wymaga to posiadania dodatkowych gier Cyberstarcie.
Gracze synchronizują ze sobą maski, a następnie zakładają je. Maski pozwalają celować i strzelać do przeciwnika. Gracze namierzają przeciwnika, a następnie celują w niego ze spustu, znajdującego się w masce.
Automatyczna rejestracja trafień oraz utraty życia sprawia, że każde starcie jest pełne emocji. Dwa lasery wydają dźwięki, dzięki którym gracze mogą poczuć się jak podczas prawdziwego laserowego pojedynku.
W grze Cyberstarcie wygrywa gracz, któremu udało się trafić przeciwnika 5 razy przed upływem czasu. Jeśli nikomu się to nie udało, wygrywa gracz, któremu zostało najwięcej żyć.
Podczas rozgrywki nie ma widocznych wiązek laserowych.
*Kolorowe promienie służą wyłącznie celom ilustracyjnym. Promień podczerwieni z maski jest niewidoczny.
| Weight | 400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 230 x 250 cm |
Technical Specifications
| Brand | Epee |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | EP60123 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Reklama TV | 2024 |
| Rodzaj | Elektroniczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 23 x 9 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |