gry
Gra Chwiejąca sie wieża
- Nr katalogowy:
100002466
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Full specification
Status: Out of stock
25.52 zł / szt
31.39 zł gross
Gra Chwiejąca sie wieża
Gra zręcznościowa polegająca na przekładaniu drewnianych klocków.
| Weight | 730 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 105 x 320 cm |
Technical Specifications
| Brand | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 100002466 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Max. liczba graczy | 6 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32.2 x 10.2 x 10.2 cm |
| Akcesoria w zestawie | 54 elementy |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |