golarki
Golarka rotacyjna HYPERCARE PRO700 LCD
- Model:
HYPERCARE PRO700
- Czas pracy na baterii/bateriach: 120
- Czas ładowania: 60
- Full specification
Status: Out of stock
133.35 zł / szt
164.02 zł gross
Golarka rotacyjna HYPERCARE PRO700 LCD
- Trzy elastyczne ostrza dostosowujące się do każdego kształtu twarzy
- Wysuwany trymer do precyzyjnej stylizacji wąsów i bokobrodów
- Wysokiej jakości stalowe ostrza
- Zabezpieczenie przed wciąganiem włosów, gdy poziom naładowania jest niski
- Golenie na mokro i sucho
- 5 wskaźników poziomu naładowania
- Działanie przewodowe i bezprzewodowe
- Cicha praca
- Łatwe czyszczenie
- Ergonomiczny design
- Uchwyt antypoślizgowy
Technical Specifications
| Brand | TEESA |
|---|---|
| Model | HYPERCARE PRO700 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 120 |
| Czas ładowania | 60 |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Stosowanie na mokro | Tak |
| Seria | Teesa TSA |
| Trymer | Nie |
| Wymiary | 59,7 x 153 x 55,8 mm |
| Waga | 154.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Dla mężczyzn |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 533 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 140 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |