głośniki
Głośniki Pebble Plus 2.1 USB czarne
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Stacja dokująca: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
106.76 zł / szt
131.31 zł gross
Creative Pebble Plus to pomimo swoich małych rozmiarów, głośniki o niezwykle dużej mocy. Idealnie sprawdzają się w roli następcy serii Creative Pebble, uznanej przez PC Mag za najlepsze głośniki komputerowe 2018 r. W porównaniu do swoich poprzedników zestaw Pebble Plus zapewnia jeszcze lepszą jakość dźwięku jednocześnie podtrzymując minimalistyczny wygląd serii oraz wygodne zasilanie przez złącze USB.
Nowe głośniki wyposażone są w dwa przetworniki ustawione pod kątem 45 stopni i subwoofer, dzięki czemu charakteryzują się krystalicznie czystym dźwiękiem i mocniejszymi, głębszymi basami.
Technical Specifications
| Brand | Creative Labs |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Zestawy |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.69 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 355 x 205 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |