głośniki
Głośniki 2.0 USB RUMBA
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 19 in stock
21.52 zł / szt
26.47 zł gross
Głośniki 2.0 USB RUMBA
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Wymiary | 100 x 105 x 95 mm |
| Waga | 490 |
| Pozostałe parametry | Długość kabla: 1.2 m |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Weight | 565 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 230 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |