głośniki
Głośnik Soundcore GO SELECT 4 Bluetooth fioletowy
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Full specification
Status: Out of stock
79.69 zł / szt
98.02 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Anker |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 4 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 90 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 83 x 121 mm |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Fioletowy |
| Weight | 330 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 90 x 155 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |