głośniki
Głośnik Soundcore Boom 3i czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 50
- Full specification
Status: Out of stock
401.67 zł / szt
494.05 zł gross
Boom 3i | Wytrzymały głośnik plenerowy
- Pierwszy na rynku - odtwarzanie unoszące się na wodzie: pozostaje w pozycji pionowej i z dźwiękiem skierowanym do przodu, nawet na falach. Bez zniekształceń, bez tonięcia - tylko głośny, czysty dźwięk do kajaków, imprez przy basenie i każdej wodnej przygody.
- Wodoodporny i pyłoszczelny - klasa IP68: Zaprojektowany, by przetrwać każde warunki. Ten głośnik Bluetooth jest całkowicie wodoodporny i odporny na kurz. To idealny głośnik do użytku na zewnątrz.
- 5x odporniejszy na słoną wodę i wyjątkowo trwały: Stworzony na ekstremalne warunki - 5 razy bardziej odporny na działanie słonej wody, potu i morskiej bryzy. Przetestowany pod kątem upadków z wysokości 1 m. Idealny na plażę i rejsy - bez rdzy i korozji. Bardziej wytrzymały niż większość głośników z kategorii "rugged".
- Podwójny bas z technologią BassUp 2.0: Moc 50W z basem sięgającym aż 56 Hz. Technologia BassUp 2.0 i cyfrowe przetwarzanie dźwięku (DSP) zapewniają głębokie niskie tony i wyraźne wysokie. Poważne brzmienie w kompaktowej, przenośnej formie.
- Inteligentne funkcje i 16 godzin odtwarzania: Do 16 godzin nieprzerwanego grania oraz pełna kontrola przez aplikację. Boom 3i posiada wzmacniacz głosu, alarm awaryjny, funkcja czyszczenia dźwięku Buzz Clean i odpinany pasek dla pełnej swobody. Wszystko, czego potrzebujesz w niezawodnym głośniku outdoorowym.
Technical Specifications
| Brand | Anker |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 50 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 16 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Wymiary | 210 x 85 x 78.5 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 130 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |