GŁOŚNIK BLUETOOTH PIANO CZARNO-CZERWONY
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Rodzaj: Mobilne
- Full specification
GŁOŚNIK BLUETOOTH PIANO
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth z wbudowanym radiem FM, umożliwiający odtwarzanie dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów. Kompaktowy, nowoczesny i atrakcyjny kształt wraz z niewielkimi rozmiarami czyni głośnik bardzo uniwersalnym i łatwym w transporcie. Głośnik sprawdzi się idealnie zarówno podczas weekendowych wyjazdów poza miasto, jak i wakacyjnych podróży. Nowoczesna technologia Bluetooth zapewnia zasięg urządzenia aż do 10 metrów. Teraz można swobodnie słuchać ulubionej muzyki bez plątaniny zbędnych kabli.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Złącza | miniUSB |
| Wymiary | 193 x 51 x 51 mm |
| Waga | 0.337 |
| Pozostałe parametry | - Wbudowane Radio FM |
| Pojemność baterii | 1200 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 330 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 200 x 60 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |