głośniki
Głośnik bluetooth G98
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Czas pracy na baterii/bateriach: 4
- Rodzaj: Mobilne
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
37.65 zł / szt
46.31 zł gross
Głośnik DEFENDER G98 bluetooth 5W BT/FM/TF/USB/AUX/LED
- Bluetooth 5.0
- Nowy standard zwiększa 2-krotnie szybkość transmisji danych, 4-krotnie zasięg, a pobór mocy tego procesu jest znacznie niższy niż w poprzednich wersjach modułów komunikacji bezprzewodowej.
- Wbudowany FM-odbiornik
- Wbudowany tuner pozwala używać głośnika jako radio. Można słuchać ulubionej muzyki lub programu radiowego.
- Sloty na USB-pendrive MicroSD kart
- Dodatkowe wejście audio AUX
- Za pomocą kabla AUX-input oraz 3,5mm jack głośniki można podłączyć do komputera PC, odtwarzacza lub telefonu komórkowego i korzystać jak z głośnika.
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Radiowa |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 9.8 x 18.1 x 11.4 cm |
| Waga | 0.34 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Weight | 455 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 120 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |