głośniki
Głośnik Bluetooth Enjoy S400 czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
43.53 zł / szt
53.54 zł gross
Głośnik Defender Enjoy S400 Bluetooth/FM/SD/USB
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 4 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.32 |
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora - 1200 mAh |
| System | Mono |
| Stosunek sygnału do szumu | 86 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Weight | 392 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 170 x 85 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |