głośniki
Głośnik bluetooth ENJOY 40 7W LED
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 7
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
38.83 zł / szt
47.76 zł gross
Przenośny głośnik z magnetyczną przyssawką. Bluetooth 5.3, podświetlenie LED, wbudowany odtwarzacz MP3 i tuner FM. Obsługa kart pamięci microSD. Dzięki funkcji True Wireless można go połączyć w klaster z podobnym systemem i stworzyć efekt dźwięku przestrzennego.
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 7 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 9 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Czas ładowania | 2 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Wymiary | 5.2 x 10.1 x 10 cm |
| Waga | 0.22 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | Mono |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 130 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |