Głośnik Bluetooth ABT12BL
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Czas pracy na baterii/bateriach: 5
- Full specification
Głośnik przenośny "LUMI" ABT12BL
Ulubiona muzyka w kolorowych klimatach!
- Wielokolorowe podświetlenie LED z 8 różnymi efektami
- Obsługa microSD (do 32 GB)
- Czas odtwarzania muzyki: ~5 h
"LUMI" ABT12BL
Muzyki słuchamy dziś wszędzie - w drodze do szkoły, na treningu czy pikniku. Zazwyczaj wystarcza nam do tego smartfon. Gdy jednak chcemy wydobyć z niego dźwięki lepszej jakości, warto połączyć nasze urządzenie z przenośnym głośnikiem.
Ulubiona muzyka w kolorowych klimatach
Niewielkie rozmiary, ergonomiczny kształt, wygodny pasek na rękę, ale przede wszystkim świetna jakość dźwięku to cechy, które wyróżniają nowość firmy PRIME3 - głośnik przenośny "LUMI" ABT12BL z funkcją Bluetooth. Dzięki niej urządzenie można połączyć z dowolnym smartfonem, tabletem czy laptopem posiadającym moduł Bluetooth i słuchać utworów z serwisów streamingowych lub własnej playlisty.
Co więcej, wyposażenie modelu "LUMI" ABT12BL w gniazdo kart microSD (do 32 GB) sprawia, że jeszcze więcej ulubionych utworów możemy mieć zawsze ze sobą.
Na uwagę zasługuje również to, że głośnik wyposażony został w wielokolorowe podświetlenie LED z 8 różnymi efektami, dzięki którym przy okazji słuchania muzyki, można stworzyć niepowtarzalny klimat spotkania towarzyskiego.
Wbudowany akumulator o pojemności 400 mAh pozwala na bezproblemowe działanie głośnika nawet przez 5 godzin, przy czym na jego pełne naładowanie potrzebne są jedynie 2 godziny.
Czyste brzmienie i wysoką jakość wykonania głośnika "LUMI" ABT12BL w kolorze niebieskim z pewnością docenią wszyscy wymagający użytkownicy.
Technical Specifications
| Brand | PRIME3 |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 2 |
| Złącza | microUSB |
| Wymiary | 84 x 84x 48 mm |
| Waga | 120 |
| Pozostałe parametry |
|
| Video | |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | Błękitny |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 90 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |