głośniki
Głośnik 2.0 USB Ballad
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Stacja dokująca: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
20.39 zł / szt
25.08 zł gross
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki 2.0 USB do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe i wyjście USB. Posiadają wbudowaną regulację głośności. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
- Moc skuteczna: 5W (2x2.5W)
- Impedancja: 3 Ohm
- Zakres częstotliwości: 80Hz-20kHz
- Wymagają złącz: USB oraz gniazda Mini-Jack 3.5mm
- Długość kabla: 1.35m
| Weight | 570 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 210 x 95 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | Wymiary: 85 x 85 x 85 [mm |
| Waga | 495 |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Drewnopodobny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |