Promocje zabawek
Giga Piłka Junior Niebieska
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
EP60400/04026
- Obszar: Sport
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
15.00 zł / szt
18.45 zł gross
Gigapiłka Junior powstała z myślą o młodszych dzieciach. Jest duża (ma aż 1,4 m w obwodzie), ale lżejsza i bardziej poręczna dla mniejszych rączek. Wykonana z superwytrzymałego tworzywa. Świetnie się odbija, nawet na trudnych powierzchniach, takich jak trawa czy piasek.
| Weight | 826 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 170 x 280 cm |
Technical Specifications
| Brand | Epee |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | EP60400/04026 |
| Obszar | Sport |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki |
| Reklama TV | 2025 |
| Wymiary | Obwód: 1,4 m |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |