Gaming
Gamepad Mangan 200 (PC) przewodowy
- Wibracje: Tak
- Force feedback: Nie
- Liczba gałek analogowych: 2
- Full specification
Status: Out of stock
38.08 zł / szt
46.84 zł gross
POCZUJ SIĘ JAK W GRZE
Mangan 200 to gamepad o poręcznym kształcie jak i umieszczeniu przycisków. Pozwoli na przeżycie niesamowitych przygód w wirtualnym świecie gier na PC.
PODWÓJNA MOC
Mangan 200 to gamepad o poręcznym kształcie jak i umieszczeniu przycisków. Pozwoli na przeżycie niesamowitych przygód w wirtualnym świecie gier na PC.
POWŁOKA NIE Z TEJ ZIEMI
Obudowa Mangana 200 jest nie z tej ziemi - zarówno wykończenie jak i wyeksponowana pod powłoką faktura przypominają cybernetyczne motywy pochodzące z innego świata i czasu.
NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI
Mangan 200 wyposażony został łącznie aż w 15 przycisków - w tym przycisk Turbo. Pozwala to na pełną kontrolę nad sytuacja, gracza ogranicza jedynie wyobraźnia (no i umiejętności).
| Weight | 342 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 175 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | Genesis |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Nie |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wymiary | 160 x 110 x 55 mm |
| Liczba przycisków | 15 |
| Długość przewodu | 180 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |