folie i szkła ochronne
Filtr prywatyzujący 4-stronny do Apple iPhone 16 Plus
- Rodzaj: Prywatyzująca
- Wymiary:
73.3 x 2.0 x 156.3 mm
- Pasuje do:
iPhone 16 Plus
- Full specification
Status: Out of stock
85.57 zł / szt
105.25 zł gross
Filtr Prywatności 4-stronny z klejem - Apple iPhone 16 Plus
- Łatwy do nałożenia bez pęcherzyków powietrza
- Chroni ekran z czterech stron (lewo/prawo oraz góra/dół)
- Ogranicza kąt widzenia do +/- 30°
- Redukuje światło niebieskie o 43%
- Działa z ekranami dotykowymi
4-stronny filtr prywatności DICOTA to idealne rozwiązanie do pracy w miejscach publicznych, takich jak biblioteki, biura typu open space, lotniska czy pociągi. Chroni dane osobiste i poufne, zaciemniając ekran z prawej, lewej, górnej i dolnej strony przy kącie widzenia +/- 30 stopni. Specjalna warstwa silikonowa umożliwia łatwą aplikację bez pęcherzyków oraz bezproblemowe usuwanie bez pozostawiania śladów. Filtr dodatkowo chroni przed zarysowaniami, redukuje odciski palców i zapobiega refleksom.
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Rodzaj | Prywatyzująca |
| Wymiary | 73.3 x 2.0 x 156.3 mm |
| Pasuje do | iPhone 16 Plus |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 x 105 x 190 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |