filtry prywatyzujące
Filtr prywatyzujący 23 cale D31054
- Długość: 287
- Szerokość: 510
- PN:
D31054
- Full specification
Status: Out of stock
309.99 zł / szt
381.29 zł gross
Chroń swoje dane. To wysoce skuteczny filtr prywatyzujący, który chroni dane osobowe i poufne przed wzrokiem ciekawskich. Filtr prywatyzujący jest umieszczany bezpośrednio na ekranie. Plastikowe uchwyty przymocowane do krawędzi ekranu utrzymują filtr na miejscu. Użytkownik ma nieograniczony widok na ekran, ale z boku widoczny jest tylko czarny odblaskowy serwis. Filtr pomaga również zapobiegać zarysowaniom na ekranie i zmniejsza odciski palców.
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Długość | 287 |
| Szerokość | 510 |
| PN | D31054 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 23" |
| Kolor filtra | Czarny |
| Weight | 4800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 360 x 600 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |