filamenty
Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/żółty
- Średnica filamentu: 1,75 mm
- Pakowanie: Szpula
- Rodzaj filamentu: ABS
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
34.89 zł / szt
42.91 zł gross
Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/żółty
- Wysoka i dobra wytrzymałość
- Wysoka sztywność i dobra odporność na uderzenia w niskich temperaturach
- Niska gęstość: przy drukowaniu większej objętości - model jest lżejszy
- Może być stosowany do różnych drukarek 3D
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Pakowanie | Szpula |
| Rodzaj filamentu | ABS |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary szpuli: 20 x 6.7 x 5.3 cm |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Weight | 1310 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 210 x 210 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |