figurki
Figurki Miniverse Make It Mini Spring 1 sztuka
- Nr katalogowy:
523727-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
44.30 zł / szt
54.49 zł gross
MGA's Miniverse - Make It Mini Spring Theme
- Ulubione wiosenne przysmaki w miniaturowej skali.
- Kapsułka w kształcie Mystery Ball - Motyw Wiosenny
- Zrób to: Przygotuj swoje danie lub napój z dostępnych składników z zestawu.
- Ustaw: Po przygotowaniu dania lub napoju, utwardź żywicę w dowolnym świetle UV (np. słońcu), aż żywica stwardnieje.
- Zbierz je wszystkie: Każdy zestaw zawiera unikalne składniki do przygotowania wiosennych dań.
- 3 unikalne miniatury wiosenne do zebrania + 1 ultrarzadka miniatura.
- Jajka faszerowane; Ciasto w kształcie królika; Shake mleczny, ULTRARZADKIE: Żonkile.
- Niesamowicie realistyczne i szczegółowe miniaturowe repliki jedzenia.
- Idealna kolekcja nowości do ekspozycji.
Technical Specifications
| Brand | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 523727-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wariant | Zestaw |
| Marka | MGA's Miniverse |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Inne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 85 x 85 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |