EXTREME Rejestrator samochodowy MIRROR
- Złącza: miniUSB
- Kąt widzenia: 120
- Pozostałe parametry:
Języki menu: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Czeski, Duński, Chorwacki, Hiszpański, Francuski, Włoski, Holenderski, Portugalski
- Full specification
Rejestrator samochodowy MIRROR
Wideorejestrator samochodowy Extreme MIRROR to kamera samochodowa umożliwiająca nagrywanie przebytej trasy i rejestrację zdarzeń drogowych. Wysokiej klasy obiektyw o dużym kącie widzenia umożliwia rejestrację obrazu na wprost jak i po obu stronach jezdni. Wbudowany kolorowy ekran LCD umożliwia przeglądanie nagranych filmów i wyświetlanie aktualnie nagrywanego obrazu. Rejestrator wyposażony jest w detektor ruchu uruchamiający nagrywanie po wykryciu ruchu w zasięgu obiektywu. Montowanie na fabrycznym lusterku samochodowym za pomocą klipsów silikonowych.
| Weight | 580 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 340 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Złącza | miniUSB |
| Kąt widzenia | 120 |
| Pozostałe parametry | Języki menu: Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Czeski, Duński, Chorwacki, Hiszpański, Francuski, Włoski, Holenderski, Portugalski |
| Matryca | Wyświetlacz LCD, kolorowy |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający do zapalniczki samochodowej 2.5 m |
| Funkcje specjalne | Wbudowany głośnik |
| Nagrywanie w pętli | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| GPS | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Rozdzielczość | HD 1080i - 720p |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |