Etui Pro-Tek Clear Case for iPad Pro 11-inch (M4)
- Pasuje do:
iPad Pro 11 (M4)
- Wymiary:
25.8 x 20.6 x 2.2 cm
- Waga: 0.445
- Full specification
Uzupełnij swojego kolorowego nowego iPad Pro o etui Targus Pro-Tek Clear Case dla iPad Pro 11-calowego (M4) - etui zaprojektowane z myślą o ochronie. Wyposażone w tacę pochłaniającą wstrząsy z otaczającą ramką, pokrytymi przyciskami i wzmocnionymi rogami, a także ochronną okładkę, etui oferuje ochronę przed upadkami na poziomie wojskowym (do 4 stóp/1,2 metra) w swoim smukłym, przejrzystym wzornictwie z tyłem.
Z nowym podejściem do naszej charakterystycznej obudowy Pro-Tek, pokrywa tej obudowy otwiera się w formie stojaka, umożliwiając wiele kątów widzenia lub pozycji do pisania, a także pomaga znaleźć najbardziej komfortowe miejsce bez użycia rąk, niezależnie od tego, czy przewijasz, publikujesz, czy oglądasz najnowszy film.
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | iPad Pro 11 (M4) |
| Wymiary | 25.8 x 20.6 x 2.2 cm |
| Waga | 0.445 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | etui - klapka |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Kolor | czarny |
| Weight | 465 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 205 x 295 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |