torby/etui/plecaki
Etui do notebooka Tayrona 14.1 cala Ciemnoszara
- Wymiary:
32,5 x 39 x 2,2 cm
- Waga: 297
- Rodzaj: Etui
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
44.05 zł / szt
54.18 zł gross
- Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
- Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
- Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
- Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Wymiary | 32,5 x 39 x 2,2 cm |
| Waga | 297 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliuretan |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | Szary |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 390 x 315 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |