torby/etui/plecaki
Etui do notebooka Skin URBAN 15 cali navy
- Wymiary:
380 x 265 x 20 mm
- Waga: 230
- Pasuje do:
- Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu 15 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 341 x 238 x 15 mm
- Full specification
Status: Out of stock
103.54 zł / szt
127.35 zł gross
Skin URBAN 15 navy
Idealnie dopasowana ochrona Twojego MacBooka wykonana z wytrzymałego neoprenu.
Etui Skin URBAN zapewnia dopasowaną ochronę dla bezpiecznego transportu Twojego MacBooka. Łączy stylowy design z solidnymi, wysokiej jakości materiałami i praktycznymi detalami. Niezależnie od tego, czy trzymane w plecaku, czy w dłoni - dzięki etui Skin URBAN Twoje urządzenie jest zawsze pod ręką i optymalnie chronione.
- Elastyczne dopasowanie, specjalnie opracowane dla MacBooków
- Praktyczna pętla do łatwego wyjmowania z plecaka lub torby
- Miękka wewnętrzna podszewka ze sztucznego futra dla dodatkowej ochrony
- Wodoodporny materiał zewnętrzny
- Produkowane w sposób uczciwy i zrównoważony z przetworzonych butelek PET
- Nadaje się również do notebooków innych marek
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 265 x 20 mm |
| Waga | 230 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Kolor | Morski |
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 325 x 245 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |