torby/etui/plecaki
Etui do laptopa Terra 15.6 cala Beżowa
- Wymiary:
- Wewnętrzne: 40 x 1.5 x 28 cm
- Zewnętrzne: 42 x 2 x 29 cm
- Waga: 296
- Pasuje do:
Uniwersalne, laptop do max 15.6"
- Full specification
Status: Out of stock
85.45 zł / szt
105.10 zł gross
- Wyprodukowano w sposób oszczędzający zasoby z materiałów z tworzywa PET poddanych recyklingowi i przetworzonych na przędzę
- Zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna warstwa materiału wykonana jest w 100% z recyklowanego poliestru
- Linia Terra to wysokiej jakości zrównoważone produkty dobre dla Ciebie i dla środowiska
- Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
- Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
- Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
- Materiał hydrofobowy chroniący przed brudem i wilgocią
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Wymiary |
|
| Waga | 296 |
| Pasuje do | Uniwersalne, laptop do max 15.6" |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Beżowy |
| Weight | 254 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 410 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |