Etui do kart Skip-Bo
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
5904
- Rodzaj: Pudełko na karty
- Full specification
Etui do kart Skip-Bo
Jeśli lubisz Skip.Bo, pokochasz również tę torbę. W końcu jest w niej wystarczająco dużo miejsca na Twoje ukochane karty, a także instrukcje gry. Po prostu umieść wszystkie karty do gry w dwóch stosach, wsuń je pod gumki, wsuń instrukcję gry do siateczkowej kieszeni i gotowe. I możesz je zabrać wszędzie: do najbliższego pokoju dziecięcego, na kemping, na wakacje - wszędzie tam, gdzie dzieci lubią grać, dobrze się bawić i szukać emocji. Torba bezpiecznie przechowuje popularne karty i chroni je przed wodą, piaskiem i kurzem. Dzięki temu małe pociechy nie tylko będą się świetnie bawić, ale także nauczą się dbać o karty i schludnie je porządkować, dzięki czemu będą gotowe na kolejną zabawę w Skip.Bo.
Poręczne etui na karty do gry Skip.Bo ma wewnętrzną siateczkową kieszeń na instrukcje gry i dwie kieszenie z gumkami do mocowania kart Skip.Bo. Torba jest wodoodporna i lekka, dzięki czemu karty do gry (brak w zestawie) można zabrać wszędzie i bezpiecznie przechowywać.
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 5904 |
| Rodzaj | Pudełko na karty |
| Wymiary | 11 x 3,5 x 15,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór, Biały |
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 120 x 155 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |