ekspresy do kawy
Ekspres ciśnieniowy TE654319RW
- Moc: 1500
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pojemność zbiornika na wodę: 1.7
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
2 143.55 zł / szt
2 636.57 zł gross
Ekspres ciśnieniowy TE654319RW
Twój świat kawy zaczyna sie na panelu sterującym EQ.6 plus, dodatkowo ekspres ten ma opcje przygotowania dwóch cappuccino jednocześnie.
- Ciesz się doskonałym smakiem kawy dzięki aromaDouble Shot, podwójny proces mielenia i parzenia kawy.
- W pełni automatyczny system czyszczenia i optymalna higiena dzięki autoMilk Clean.
- ceramDrive: wysokiej jakości młynek wykonany z wytrzymałej ceramiki
- coffeeSelect Display: Kawy i napoje mleczne są wybierane i przygotowywane po dotknięciu dotykowego panelu sterowania
- Wygodna obsługa i wspaniały smak kawy dzięki unikalnej technologii iAroma System.
Technical Specifications
| Brand | Siemens |
|---|---|
| Moc | 1500 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.7 |
| Funkcja gorącej wody | Tak |
| Ciśnienie | 15 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Obsługa | Automatyczny |
| Spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na kawę | 300 |
| Wymiary | 385 x 281 x 468 mm |
| Waga | 9.8 |
| Funkcje specjalne |
|
| Młynek | Tak |
| Typ | Ciśnieniowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 11000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 345 x 425 x 510 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |