ogrodowe
Dzwonek do drzwi
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600810917
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 19 in stock
17.56 zł / szt
21.60 zł gross
Dzwonek do drzwi
Elektroniczny dzwonek do drzwi, który nada jeszcze więcej realizmu domkom zabaw Smoby!
Dzięki prawdziwemu dźwiękowi dzwonka do drzwi Twoje dzieci z łatwością usłyszą przybycie przyjaciół!
Pasuje do wszystkich domków Smoby.
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600810917 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Akcesoria |
| Wymiary | 13 x 4 x 3 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Weight | 97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 140 x 50 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |