dyski SSD
Dysk SSD Exceria 960GB SATA3 550/540Mb/s
- Model:
Exceria 960GB SATA3
- TBW: 240
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.): 81
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
446.70 zł / szt
549.44 zł gross
Dysk SSD KIOXIA Exceria 960GB SATA3 550/540Mb/s
Wymiana dysku twardego (HDD) na SSD powinna być łatwa i nie wiązać się z dużymi wydatkami. Dyski SSD z serii EXCERIA SATA doskonale wpisują się w to założenie. Zaprojektowane jako szybsza alternatywa dla tradycyjnych dysków twardych, dyski SSD z serii EXCERIA SATA z pamięcią BiCS FLASH zapewniają optymalne parametry, niezawodność i dobry stosunek ceny do jakości, dając drugą młodość Twojemu komputerowi lub laptopowi.
Technical Specifications
| Brand | Kioxia |
|---|---|
| Model | Exceria 960GB SATA3 |
| TBW | 240 |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 81 |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 88 |
| Waga | 45.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność dysku | 960 |
| Prędkość zapisu | 540 |
| Prędkość odczytu | 555 |
| Wysokość | 7.2 |
| Szerokość | 100.45 |
| Głębokość | 70.1 |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Typ dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 115 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |