głośniki samochodowe
DSK 165.3 SET
- Moc: 160
- Średnica: 165
- Pasmo przenoszenia (min.): 50
- Full specification
Status: Out of stock
277.02 zł / szt
340.73 zł gross
| Weight | 1885 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 340 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hertz |
|---|---|
| Moc | 160 |
| Średnica | 165 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Wymiary | 80 x 40 x 15 mm |
| Waga | 0.75 |
| Impedancja | 4 |
| Stosunek sygnału do szumu | 93 |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |