do notebooków
DDR3 SODIMM 4GB/1600 CL11
- Całkowita pojemność pamięci: 4
- Częstotliwość szyny pamięci: 1600 MHz
- Rodzaj pamięci: SODIMM DDR3
- Full specification
Status: Out of stock
58.34 zł / szt
71.76 zł gross
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 x 45 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Całkowita pojemność pamięci | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR3 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL11 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |