do PC
DDR3 8GB/1600 CL11
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 1600 MHz
- Rodzaj pamięci: DDR3
- Full specification
Status: Out of stock
98.01 zł / szt
120.55 zł gross
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 x 46 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1600 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL11 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |