głośniki samochodowe
DCX 170.3 SET
- Moc: 100
- Średnica: 170
- Pasmo przenoszenia (min.): 60
- Full specification
Status: Out of stock
139.00 zł / szt
170.97 zł gross
| Weight | 1361 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 x 325 x 75 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hertz |
|---|---|
| Moc | 100 |
| Średnica | 170 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 21 |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Wymiary | 80 x 32 x 10 mm |
| Waga | 0.56 |
| Impedancja | 4 |
| Stosunek sygnału do szumu | 93 |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |