taśmy DDS, DLT, ultrium
Data Cartridge LTO-7 MR-L7MQN-01
- Pojemność skompresowana: 15
- Szerokość taśmy: 12.65
- Długość taśmy: 960
- Full specification
Status: Out of stock
214.70 zł / szt
264.08 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Quantum |
|---|---|
| Pojemność skompresowana | 15 |
| Szerokość taśmy | 12.65 |
| Długość taśmy | 960 |
| Technologia | LTO-7 Ultrium |
| Wymiary | Wymiary wkładu (szer. x wys. x dł.) 21,5 mm x 105,4 mm x 102,0 mm |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Pojemność | 6 |
| Oznaczenia |
| Weight | 255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 x 110 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |