adaptery/przejściówki
D-Link DUB-M520 HUB USB-C USB 3.0 HDMI
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Full specification
Status: Out of stock
172.49 zł / szt
212.16 zł gross
Wieloportowa przejściówka USBC z HDMI/Ethernet i zasilaniem DUBM520
- 2 porty USB SuperSpeed 3.0
- Port HDMI obsługujący rozdzielczości do 4K
- Port USB-C (Thunderbolt 3) z synchronizacją danych i dostarczaniem mocy do 60 W
- Port Gigabit Ethernet RJ-45
- Przenośna konstrukcja, plug & play, kompatybilny z Mac/Windows/Linux
- Przewód 170 mm z wtykiem USB C
- 2 lata gwarancji D-Link
Technical Specifications
| Brand | D-Link |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Wymiary | 103 x 31 x 11 mm |
| Waga | 0.049 |
| Długość przewodu | 170 |
| Wymagania sprzętowe | Interfejsy:
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 135 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |