czytniki kart
Czytnik SmardCard Primo
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Czytnik Smart Card: Tak
- Wymiary:
16 x 79 x 64 mm
- Full specification
Status: Out of stock
37.05 zł / szt
45.57 zł gross
Zidentyfikuj się
Nie trać czasu na identyfikowanie się na stronach internetowych i w administracji publicznej dzięki Primo. Kompatybilny z CNS-TS, CRS, DNI 3.0, eID/DNIe i wszystkimi kartami ISO 7816, nigdy nie będziesz miał kryzysu tożsamości z Primo!
Legalne logowanie
Krótko mówiąc, Primo oferuje super bezpieczne logowanie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Długa historia, jest zgodna ze standardami FIPS 201, FIPS TAA i ISO 7816 klasa A, B, C (uff, to dużo akronimów!)
Gotowy do przeczytania
Wiemy, że jesteś zapracowaną osobą, dlatego Primo został zaprojektowany tak, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swój dzień - po prostu podłącz USB do komputera lub laptopa i gotowe!
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Wymiary | 16 x 79 x 64 mm |
| Waga | 46 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Gniazda we/wy | Brak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 x 130 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |