czytniki kart
Czytnik kart pamięci USB3.0
- Liczba portów: 1
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP
- Wymiary:
- Wymiary opakowania: 107 x 46 x 200 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
24.31 zł / szt
29.90 zł gross
Czytnik kart pamięci USB3.0
- Zgodny z USB3.0 oraz wstecz z USB2.0/1.1
- Obsługuej karty pamięci: Secure Digital (Micro-)SD, (Micro-)SDHC, (Micro-)SDXC
- Zgodność z Plug&Play
- Maksymalny transfer: do 5 Gbit/s
- ObsługaWindows XP/Vista/7 oraz MAC OSX 10.X lub nowszy
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Liczba portów | 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Wymiary | - Wymiary opakowania: 107 x 46 x 200 mm |
| Pozostałe parametry | - Czytnik zasilany jedynie z portu USB |
| Akcesoria w zestawie | - Czytnik kart |
| Funkcje specjalne | - Obsługa kart MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC jedynie przy użyciu adaptera |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Typ kart pamięci | SD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Kolor | Biały |
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 45 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |