Czytnik Kart CF,TF,SD,microSD, Type-C+A, IB-CR302-CU3
- Czytnik Smart Card: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Wymiary:
60 x 55 x 15 mm
- Full specification
IB-CR302-CU3
Czytnik kart 4 w 1
z USB 3.0 Gen 1 Type-A + Type-C
Podłączanie do komputera przez USB Type-A - Wyposażony w kabel USB Type-A do szybkiego transferu danych, ten czytnik zawiera również adapter USB Type-C. Ciesz się wszechstronnymi opcjami łączności dla większej wygody w pracy. Kompatybilność z wieloma kartami - Ten czytnik kart obsługuje szeroki zakres kart multimedialnych, w tym SD, Micro SD, MS i Compact Flash, z pojemnościami do 2 TB. Jest idealny do codziennych kopii zapasowych oraz profesjonalnych potrzeb przechowywania mediów. Kompaktowy design - O wymiarach zaledwie 67,98 mm x 56,98 mm x 15,6 mm, IB-CR302-CU3 jest lekki i przenośny, idealny dla fotografów i podróżników. Mimo niewielkich rozmiarów jest wystarczająco wytrzymały do częstego użytkowania i transportu. Zintegrowany kabel - Wbudowany kabel o długości 500 mm eliminuje potrzebę dodatkowych kabli, zapewniając schludne połączenie z komputerem. To rozwiązanie zwiększa mobilność, redukując bałagan i zapewniając, że zawsze masz potrzebne połączenie. Szeroki wybór kart - Kompatybilny z kartami SD (SD/SDHC/SDXC), Micro SD (Micro SD/Micro SDHC/Micro SDXC), MS (MS/MS Pro/MS Duo/MS Pro Duo) oraz Compact Flash, spełnia wszystkie Twoje potrzeby przechowywania. Kompatybilność z wieloma systemami operacyjnymi - Kompatybilny z systemami Windows, macOS i Linux, IB-CR302-CU3 umożliwia płynny dostęp i transfer danych między różnymi platformami. Ciesz się uniwersalnym dostępem do wszystkich swoich kart multimedialnych.
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 90 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | IcyBox |
|---|---|
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymiary | 60 x 55 x 15 mm |
| Waga | 0.65 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |