czytniki kart
Czytnik kart CETO RFID NFC
- Czytnik Smart Card: Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Wymiary:
7 x 67 x 80 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
74.87 zł / szt
92.09 zł gross
Ceto Zbliżeniowy czytnik kart inteligentnych
Bez kombinowania
Zaloguj się lub potwierdź swoją tożsamość w mgnieniu oka wystarczy przyłożyć kartę zbliżeniową do czytnika. Kto powiedział, że to musi być skomplikowane?
Bez plastiku, bez dotykania
Ceto to oszczędność czasu i plastiku wykonany w 85% z materiałów z recyklingu i zapakowany w ekologiczne opakowanie, pozwala działać szybciej i z czystym sumieniem.
Pewna identyfikacja
Ceto zapewnia szybkie i bezbłędne uwierzytelnianie w programach administracji publicznej i na stronach internetowych żadnych pomyłek, żadnych problemów.
Gotowy do działania
Łatwiej się nie da podłączasz przez USB i działasz. Żadnej konfiguracji, tylko więcej czasu dla siebie. Miłej zabawy!
- Funkcja Dotknij, aby uwierzytelnić - po prostu dotknij czytnika kart inteligentnych z obsługą standardu NFC, aby się zalogować lub uwierzytelnić
- Idealnie sprawdzi się w administracji publicznej i identyfikacji na stronach internetowych
- Zgodny z międzynarodową rekomendacją ICAO 9303 dotyczącą dokumentów podróży odczytywanych maszynowo,
- Zgodne typy kart inteligentnych: ISO 14443 typ A, typ B oraz karty Mifare 1k i 4k
- Nie wymaga konfiguracji - po prostu podłącz i zacznij używać
- Ekologiczny design; produkt wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu
| Weight | 78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 130 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Czytnik Smart Card | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 7 x 67 x 80 mm |
| Waga | 36 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Gniazda we/wy | Brak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |