czujniki
Czujnik ruchu
- Zasięg: 8
- Czujnik: Ruchu
- Zakres częstotliwości:
Częstotliwość transmisji: 2,4 GHz
- Full specification
Status: Out of stock
85.00 zł / szt
104.55 zł gross
Czujnik ruchu wychwytuje światło podczerwone emitowane przez ludzkie ciało przez soczewkę, wykrywając w ten sposób obecność żywego ciała. Nadal może odgrywać rolę nawet w ciemnych sytuacjach, ma niskie zużycie energii, długi czas czuwania i jest łatwy w instalacji. Może skutecznie wykrywać informacje o wtargnięciu i generować powiązania alarmowe.
| Weight | 101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 90 x 75 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Zasięg | 8 |
| Czujnik | Ruchu |
| Zakres częstotliwości | Częstotliwość transmisji: 2,4 GHz |
| Alarm | Dźwiękowy |
| Wymiary | 48.4 x 48.4 x 53.4 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |