Status: Out of stock
60.00 zł / szt
73.80 zł gross
Czujnik drzwi/okien może monitorować otwieranie/zamykanie drzwi, okien, drzwi szafek, szuflad.
| Weight | 44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 65 x 45 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Zasięg | 200 |
| Alarm | Dźwiękowy |
| Czujnik | Otwarcia |
| Wymiary | 52.6 x 39.8 × 13.8 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |