czujniki
Czujnik do drzwi i okien Security Entry Sensor
- Zasięg: 15
- Głośność: 100
- Alarm: Dźwiękowy
- Full specification
Status: Out of stock
95.79 zł / szt
117.82 zł gross
Czujnik do drzwi i okien Security Entry Sensor
- 2-letnia żywotność baterii: jedna bateria zapewnia monitorowanie przez 730 dni.
- Do drzwi i okien: mały i kompaktowy design pasuje do każdej ramy drzwiowej lub okiennej.
- Syrena o mocy 100 decybeli: w przypadku wykrycia próby włamania uruchomiona zostanie syrena głośna jak młot pneumatyczny, a Ty natychmiast otrzymasz powiadomienie na smartfonie.
- Łatwa instalacja: wystarczy odkleić taśmę montażową i przykleić czujnik na wybranych drzwiach lub oknie.
| Weight | 135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 107 x 40 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | Anker |
|---|---|
| Zasięg | 15 |
| Głośność | 100 |
| Alarm | Dźwiękowy |
| Czujnik | Otwarcia |
| Wymiary | 74 x 28 x 22 mm |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |