czajniki
Czajnik TWK3P420
- Moc: 2400
- Kontrola temperatury: Nie
- Funkcje: Obrotowa podstawa
- Full specification
Status: Out of stock
138.68 zł / szt
170.58 zł gross
Czajnik Bosch DesignLine, stal szlachetna TWK3P420
- Wyjmowany filtr antyosadowy wykonany ze stali nierdzewnej
- Łatwe przechowywanie
- Łatwe czyszczenie dzięki wygodnej otwieranej pokrywie czajnika
- Możliwość napełniania bezpośrednio przez wylot wody
- Podstawa obrotowa 360 z centralnym podłączeniem urządzenia
- Gumowe końcówki w podstawie zwiększające stabilność urządzenia
- Podświetlany włącznik/wyłącznik
| Weight | 1600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 230 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 2400 |
| Kontrola temperatury | Nie |
| Funkcje | Obrotowa podstawa |
| Wymiary | Wymiary zapakowanego urządzenia: 267 x 220 x 228 mm |
| Waga | 1.3 |
| Długość przewodu zasilającego | 80 |
| Pojemność | 1.7 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ | Elektryczny |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |