czajniki
Czajnik Lumier LT 7003 M
- Kontrola temperatury: Nie
- Funkcje: Zdejmowana pokrywa
- Do kuchni: Ceramicznej
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
45.35 zł / szt
55.78 zł gross
Czajnik Lumier LT 7003 M
- Czajnik wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej
- Uchwyty czajnika wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego
- Czajnik posiada gwizdek do sygnalizacji wrzącej wody
- Czajnik wyposażony jest w pokrywę z tworzywa sztucznego ma łatwy dostęp do mycia i napełniania
| Weight | 660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 x 215 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lamart |
|---|---|
| Kontrola temperatury | Nie |
| Funkcje | Zdejmowana pokrywa |
| Do kuchni | Ceramicznej |
| Wymiary | 180 x 180 x 210 mm |
| Pojemność | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Klasyczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | miedziany |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |