czajniki
Czajnik KBJ 2001.BK
- Moc: 2000
- Bezpieczeństwo:
- Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez wody
- Automatyczne wyłączenie przy zdejmowaniu czajnika z podstawy - Kontrola temperatury: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
197.35 zł / szt
242.74 zł gross
Trzeci wymiar designu zamknięty czajnik elektryczny o pojemności 1.7 l. z tworzywa sztucznego.
- WSKAŹNIK POZIOMU WODY
- OBROTOWA PODSTAWA
- FILTR ZATRZYMUJĄCY OSAD
| Weight | 1660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 225 x 245 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | DeLonghi |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Bezpieczeństwo | - Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody |
| Kontrola temperatury | Nie |
| Wymiary | 18.5x25.0x27.0 cm |
| Waga | 0.8 |
| Pozostałe parametry | - Wskaźnik poziomu wody- łatwy podgląd poziomu wody |
| Pojemność | 1.7 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Elektryczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |