czajniki
Czajnik Cuivre LT 7001 R
- Kontrola temperatury: Nie
- Do kuchni: Indukcyjnej
- Funkcje: Zdejmowana pokrywa
- Full specification
Status: Out of stock
60.83 zł / szt
74.82 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Lamart |
|---|---|
| Kontrola temperatury | Nie |
| Do kuchni | Indukcyjnej |
| Funkcje | Zdejmowana pokrywa |
| Wymiary | 200 x 200 x 225 mm |
| Pojemność | 3 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | Klasyczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 725 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 210 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |